Drukuj
Menu podmiotowe
Odsłony: 7547

Publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) informacje, zgromadzone są w menu podmiotowym (lewa kolumna) i menu przedmiotowym (prawa kolumna). Każde z menu jest podzielone na działy, na które składają się kolejne pozycje menu.
 
Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu lub też do kolejnego podmenu zawierającego szereg podstron z informacjami.
 
Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie - należy kliknąć na wybranej pozycji menu lub, w przypadku wystąpienia wielu podstron, wybrać jedną z wyświetlanej listy.
 
Treść informacji publicznej publikowana jest jako:

 
Pliki do pobrania zapisywane są w postaci:

 
Jeśli użytkownik nie posiada niezbędnego oprogramowania do wyświetlenia zawartości załączonych plików, może skorzystać z darmowych przeglądarek plików typu: doc, docx, rtf, pdf, xls, zip.  

Serwis wyposażony jest wyszukiwarkę informacji pozwalającą w szybki sposób dotrzeć do żądanych treści. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk "Szukaj" po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć podlinkowany odnośnik.
 
Serwis jest wyposażony w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące. Dzięki ikonom umieszczonym na każdej stronie możliwa jest zmiana wielkości czcionki.